Ash Ketchum wydaje się być nieśmiertelny i wiecznie młody. Fani serii niestety nie mogą poszczycić się takimi właściwościami, co nie przeszkadza im jednak w śledzeniu przygód trenera stworów, gdy ten podróżuje po rozmaitych regionach już od dwudziestu lat.

W tym czasie niektórzy, którym zdarzało się oglądać tę bajkę w dzieciństwie stali się już dojrzałymi osobami. Najstarszych wielbicieli czeka w tym roku fala nostalgii, bowiem do serialu powraca pierwsza para towarzyszy, którzy wraz z Ashem wspólnie przemierzali Kanto, Wyspy Pomarańczowe oraz Johto w pierwszej serii anime, która emitowana była w latach 1997-2002.

Brock i Misty wrócą w obecnie emitowanym sezonie „Sun & Moon”. Ich powrót rozpocznie się 14 września i potrwa dwa odcinki. Nie wiadomo, czy będzie to jednorazowe spotkanie starych przyjaciół, czy jednak coś więcej.

Brock przestał pojawiać się w serii w 2010 roku po zakończeniu aktu „Diamond & Pearl”. Jednak z Misty rozstaliśmy się już w 2002 roku. Od 15 lat nie mieliśmy możliwości zobaczenia tej dwójki razem u boku głównego protagonisty. Wkrótce okaże się co wyniknie z tego powrotu.

Podziel się informacjami na:

One thought on “Znajome twarze w obecnym sezonie Pokémon”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *