Nie macie co robić w weekendy i musicie gdzieś spożytkować energię?
W takim razie zapraszamy serdecznie na tegoroczny Tsuru Japan Festival w Rybniku.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 listopada.

Poniżej serwujemy Wam informację z samego centrum – od organizatora konwentu:

Tsuru Japan Festival 2017 to kolejna, piąta już edycja rybnickiego festiwalu promującego przede wszystkim popkulturę oraz historię Kraju Kwitnącej Wiśni. Wydarzenie to przez ostatnie lata ściągnęło do Rybnika tysiące odwiedzających, stając się najpopularniejszym i największym konwentem na Śląsku. Podczas każdej edycji imprezy ekipa Tsuru przygotowuje dla uczestników moc atrakcji, prelekcji, konkursów, niesamowitych gości z Polski i zagranicy oraz to, czym tego typu wydarzenia się charakteryzują – konkurs cosplay, podczas którego uczestnicy mają okazję wygrać fantastyczne nagrody oraz zdobyć wspaniałe wspomnienia z jednego z najpopularniejszych konkursów cosplay w Polsce. Oczywiście, nie samą Japonią człowiek żyje. W planach mamy całonocną imprezę muzyczną poprowadzoną przez DJ’a, atrakcje integrujące uczestników, salę z DDR, karaoke oraz salę z grami wideo i grami planszowymi. Podczas Tsuru Japan Festival 2017 poprowadzimy zajęcia z drukowania 3D, damy naszym uczestnikom możliwość zabawy na strefie Archery Tag a dla osób, które lubią atrakcje prowadzone przez idolów ze świata Internetu również damy możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z takimi osobami! Ale ciii, gości podamy już wkrótce!

Tegoroczna edycja Tsuru Japan Festival 2017 to pełna wrażeń i ekscytująca podróż po Japonii (i nie tylko!), na którą zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących przeżyć w listopadzie niezapomnianą przygodę!

Spiesz się, bo ilość biletów z każdym dniem maleje! A jeśli chcesz stać się naszym gościem specjalnym, skąpanym w blasku fleszy, z osobnym sleeproomem i masą gadżetów tylko dla Ciebie, to zakup już teraz specjalny Bilet VIP, który daje Ci o wiele więcej niż zwykły bilet! Przekonaj się sam!

Jeśli chcesz tworzyć z nami tę niesamowitą imprezę, przeprowadzić emocjonującą prelekcję, włożyć trochę serca w konwent jako Helper, wystawić swoje dzieła jako wystawca albo jesteś początkującym fotoreporterem lub działasz jako dziennikarz i chcesz napisać coś o naszym wydarzeniu – zgłaszaj się do nas poprzez formularze dostępne na naszej stronie http://tsuru-club.pl/tsuru-festival

Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/276285312806654

Oraz do zaglądania na Fanpage Tsuru: https://www.facebook.com/tsuruclub

________________________________________________________

Podziel się informacjami na:

One thought on “Zapraszamy na konwent Tsuru Japan Festival”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *