Rok konwentowy 2018 nasze radio otwiera razem z Aishiteru 2018.

Co za tym idzie, na samej imprezie spotkacie prezenterów z naszego radia, żeby przybić piątki 🙂
Oprócz tego będziecie dowiadywać się na bieżąco o wszelkich nowinkach związanych z tym eventem.

W rozwinięciu znajdziecie pierwsze informacje od organizatora imprezy – grupy The Basement.

Niech Wrocław tej zimy ogarnie klimat pięknego i głębokiego uczucia – miłości! 
Tak! Stolica Dolnego Śląska zapełni się różem i serduszkami, bo 24-25 lutego odbędzie się kolejna edycja znanego wszystkim zakochanym (i nie tylko) konwentu Aishiteru 2018!

Tegoroczne wydarzenie – choć trzymane w podobnym klimacie jak co roku – będzie tryskało magią i klimatem, którego nie poczujecie na innych konwentach. Piękna konwencja, wystawcy, zróżnicowane prelekcje i atrakcje to tylko część tego, co czeka na Was we Wrocławiu.

Masz już kogoś? Zabierz swoją drugą połówkę ze sobą. Jesteś wolny i szukasz tego jedynego/tej jedynej? Na Aishiteru na pewno znajdziesz swoją bratnią duszę! 
W planach mamy romantyczne LARPy, niepowtarzalnych wystawców, fantastyczne planszówki oraz gry wideo, Śluby Konwentowe, warsztaty robienia czekoladek, Quizówka dla par oraz znany wielu Speed Dating, który stał się już tradycją Aishiteru!

Czy warto jechać? Pewnie, że tak! Dlaczego? Bo Aishiteru 2018 to nowa organizacja, świeższe spojrzenie na konwent i wielkie ambicje, by stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, które każdy uczestnik będzie dobrze wspominać! 

Widzimy się już pod koniec miesiąca we Wrocławiu!

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *