Jeżeli regularnie słuchacie moich audycji to zapewne wiecie, że grywam w Japońskie tytuły mobilne. Takie tytuły jak Senki Zesshou Symhpogear XD Unlimited, BanG Dream! czy Girls und Panzer: Atsumare! Minna no Senshadou! to gry, które staram się ogrywać codziennie. Nie zawsze mi to wychodzi, no ale się staram. A na jakie mobilniaki czekam w tym roku? Zapraszam na moją małą listę!

4. High School Fleet: Kantai Battle de Pinch!

Jestem fanem japońskiej floty wodnej – to chyba wie każdy. Z tego powodu podobała mi się również animacja HaiFuri – historia o dwóch przyjaciółkach, które zostały kapitankami specjalnych statków, które pilnowały wodnych terenów Japonii, które… były ogromne przez tajemnicze podniesie się poziomu morza. Sielanka jednak szybko się kończy, kiedy okazało się, że coś steruje innymi statkami i stara się zniszczyć nasze główne bohaterki. Czekam bardzo na ten tytuł, nie tylko ze względu na tematykę, ale i ciekawie zapowiadającą się rozgrywkę!

3. Love Live! School Idol Festival ALL STARS

Tutaj jest chyba wszystko jasne. Jako fan serii Love Live, nie mogę się doczekać tego tytułu. Dwa znane zespoły oraz jeden nowy i to jeszcze w 3D? Biorę! Niestety nie wiadomo kiedy dokładnie nastąpi premiera. Oby był to jeszcze 2018 rok… Oby…

2. Shoujo Kageki Revue Starlight -ReLIVE-

Na ten tytuł czekam z dwóch powodów. Pierwszy to studio, które stoi za grą – ATeam, czyli twórcy jednej z moich ulubionych iddlerów – Valkyrie Connect. Drugi powód, to moja ciekawość dotycząca tego projektu. Bushiroad wkłada w ten projekt naprawdę dużo pieniędzy, co odbija się na popularności tytułu w Japonii. Nie powiem, że połączenie musicala, walk oraz prawdziwego teatru naprawdę wygląda ciekawie. Do tego dochodzi jeszcze gra na komórki. No cóż… Czekam z niecierpliwością.

1. Uma Musume: Pretty Derby

Moi stali słuchacze właśnie się uśmiechają. Tak… Na tę grę czekam najbardziej – koniki! Nigdy w życiu nie interesowałem się wyścigami konnymi, ale dzięki tej serii naprawdę zaczynam to czuć. Cóż, dotyczy to tylko wersji „anime”, ale zawsze to coś! Dodatkowo tytuł wydawany jest przez uznane CyGames – twórców Shadowverse lub znanego Shingeki no Bahamut. Połączenie koni, anime, gry oraz dziwnego tryb idolkowego będzie naprawdę dziwne, ale jestem na 100% pewien, że w do końca roku, ta gra pojawi się na pierwszym miejscu pobieranych aplikacji w japońskich sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne!

A może Wy macie ulubione japońskie tytuły na które czekacie?

Podziel się informacjami na:
error

One thought on “Wyczekiwane przeze mnie japońskie tytuły mobilne!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *