img-2

Niedawno a zarazem niespodziewanie studio BONES ogłosiło, iż powstaną trzy filmy osadzone w uniwersum anime „Eureka Seven”!

Nie ujawniono jeszcze tytułów poszczególnych filmów, jednakże co ciekawe podano ogólną nazwę całej trylogii. Została zatytułowana „Kōkyōshihen Eureka Seven Hi-Evolution” (Psalms of Planets Eureka Seven Hi-Evolution). Pierwszy z filmów trafi do japońskich kin jeszcze w tym roku (najprawdopodobniej w sezonie jesiennym) zaś drugi jak i trzeci film odpowiednio w 2018 i 2019 roku.

Filmy przedstawią historię zawartą dekadę przed wydarzeniami z tzw. zjawiska „The First Summer of Love”, o którym mowa w pierwszym sezonie serii.

Anime „Eureka Seven” zadebiutowało w japońskiej telewizji w 2005 roku jako oryginalne anime studia BONES. Zaś 2009 roku seria doczekała się filmu pełnometrażowego o tytule „Eureka Seven – good night, sleep tight, young lovers”, który miał trochę inną historię niż tą, przedstawioną w anime z 2005 roku. Po siedmiu latach od premiery anime, pojawiła się kontynuacja zatytułowana „Eureka Seven AO”.

Tekst: 12 lat po emocjonującej serii TV

Tekst: Filmowa trylogia rozpoczyna się…

Głos: Hej, Renton, do dzieła.

Głos & Tekst: Psalms of Planets Eureka Seven Hi-Evolution 1

Tekst: Premiera w 2017 r.

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *