Anime „Tokyo Ghoul” miało premierę w 2014 roku i nie znam osoby, która po seansie pozostała obojętna na tę produkcję. Widzowie podzielili się na dwa obozy. Jedni byli gotowi bronić serii własną piersią, inni nie pozostawili na serialu suchej nitki.

Pierwsza adaptacja doczekała się dwóch sezonów i o ile pierwszy z nich trzymał się ram ustalonych przez mangę, o tyle sezon drugi o podtytule „√A” opowiedział nam historię, której nie możemy znaleźć w pierwowzorze.

 

 

Studio, które produkuje anime, Marvelous ma dla członków obozu wielbicieli „Tokyo Ghoul” dobrą wiadomość. Mangowa kontynuacja pt. „Tokyo Ghoul:re” otrzyma własną animowaną adaptację. Jej premiera odbędzie się w przyszłym roku. Nie ujawniono zbyt wielu szczegółów. Pewne jest tylko, że Natsuki Hanae wróci w roli Kena Kaneki, głównego bohatera serii. Reszta ekipy odpowiedzialnej za produkcję zostanie ujawniona w przyszłości.

W sieci pojawiło się również pierwsze wideo promocyjne.

Najświeższe informacje będą pojawiać się na oficjalnej stronie projektu, dostępnej w języku japońskim: http://www.marv.jp/special/tokyoghoul/

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *