Zapowiadany już w marcu klipem muzycznym utworu Falling, nowy album zespołu the Gazette doczekał się premiery. Płyta nosi tytuł Ninth i jest dziewiątym(nie licząc albumów kompilacyjnych) krążkiem kapeli.

Album składa się z 12 utworów, a sam kawałek Falling doskonale łączy elementy krzyku i mocnych gitarowych brzmień z czystymi elektronicznymi dźwiękami. Opowiadając wzruszającą historię upadku pewnej pary, będącą jednocześnie na swój pokrętny sposób niesamowicie romantyczną.

Lista utworów

1. 99.999
2. Falling -Ninth Mix-
3. Ninth Odd Smell
4. Gush
5. The Mortal
6. 虚 蜩 ( kyo kanakana )
7. その声は脆く( sono koe wa moroku )
8. Babylon’s Taboo
9. 裏切る舌 ( uragiru shita )
10. Two Of a Kind
11. Abhor God
12. Unfinished

the GazettE

the GazettE, to japoński rockowy zespół visual kei z Kanagawy, składający się obecnie z 5 członków. Grupa została sformułowana w 2002 roku i od tego czasu nieprzerwanie występuje na scenach całego świata. W 2006 roku po raz pierwszy wystąpili w popularnym Budokan, po czym po kilku większych występach udało im się zapełnić Tokyo Dome (55 000 miejsc) w 2010 roku. Zaś ich pierwsza ogólnoświatowa trasa odbyła się w roku 2013. The Gazette po dziś dzień, przez swoją muzykę, nieustannie dzieli się unikalnym spojrzeniem na świat.

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *