Witajcie! Radio anime24 rekrutuje!

Jeśli czytasz ten post, istnieje szansa, że to właśnie Ty dołączysz do grona kreatywnych ludzi z pasją zasilając załogę radia anime24!

Informujemy z wielką radością, że rozpoczynamy nabór na stanowisko News(man/woman). Jest to szansa dla Ciebie, aby wyjść z cienia codzienności i uatrakcyjnić rzeczywistość.

Zajęcie Newsmana polega na wyszukiwaniu ciekawych dla niego newsów na stronach zazwyczaj anglojęzycznych i, posiłkując się nimi, zredagowaniu własnego newsa. Nie jest to trudne, a jeśli wciąż czytasz tego posta, znaczy, że jesteś idealnym kandydatem, ponieważ musisz mieć naprawdę wiele wolnego czasu. 😛

Czego wymagamy?

Przede wszystkim Twoich chęci i średnio-zaawansowanej znajomości języka obcego, który pozwoli Ci przeczytać ze zrozumieniem tekst, który przeredagujesz i poinformujesz społeczność radia anime24 o niezwykłym wydarzeniu, które Cię zainteresuje. Może to być informacja o nowym albumie ulubionego zespołu, nowym anime, prostytucji w Azji czy wydarzeniu kulturalnym dotyczącym kultury azjatyckiej.

Jaki jest zakres obowiązków?

Wystarczy, że napiszesz 3/4 newsy w ciągu tygodnia na stronie radia anime24 i pomożesz w rozkręceniu naszego fanpage’a.

Jeśli jesteś zainteresowany, zostaw nam wiadomość! Może niebawem Twoje newsy będą czytane przez słuchaczy największego internetowego radia o tematyce azjatyckiej w Polsce?

Ekipa radia anime24

Podziel się informacjami na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *