Bohaterki musicalu

Shōjo Kageki Revue Starlight to projekt Bishiroad łączący musical oraz anime. Teraz, dochodzi do tego gra mobilna! Projekt ten rozpoczął się jako artystyczny musical, który ukazywany był w japońskim teatrze. Następnie zapowiedziano anime, które na ekranach ukaże się już 12 lipca.

W sobotę, oficjalna strona projektu umieściła filmik, zapowiadający kolejny element projektu – grę mobilną nazwaną „Shōjo Kageki Revue Starlight -Re LIVE-„. Twórcami gry będzie grupa Ateam. Niestety nie wiemy zbyt dużo na temat samej gry, jednak na pewno nie będziemy narzekać na ilość muzyki. Więcej informacji na temat mobilniaka otrzymamy już w poniedziałek na specjalnym live-streamie, który odpowie na większość pytań dotyczących projektu.

Gra najprawdopodobniej pojawi się jeszcze w tym roku, jednak nie są to potwierdzone informacje, a tylko plotki.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo zainteresowany projektami Bushiroad. Po projekcie Bang Dream, który zaczynał bardzo słabo i ludzie spisywali ten projekt na porażkę, okazało się, że Bang Dream urosł do ogromnych rozmiarów i stał się jednym z trzech najlepiej zarabiających projektów Bushiroad zaraz obok Idom@ster oraz Love Live!

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *