Agencja CIA ujawniła kolejne pliki znalezione na komputerze współzałożyciela i przywódcy organizacji terrorystycznej znanej jako Al-Ka’ida. Dostęp do dysków twardych terrorysty uzyskano po rajdzie na jego bunkier w 2011 roku, podczas trwania którego bin Laden został zabity. Pośród niespełna pół miliona plików znajdowały się plany Al-Ka’idy, materiały propagandowe i wiele innych dokumentów, jednak tym co zwróciło uwagę sporej liczby osób były romy gier na konsole Nintendo, amerykańskie filmy animowane i kolekcja rozmaitych anime.

W jego kolekcji znaleźć można siódmą odsłonę cyklu Final Fantasy, New Super Mario Bros, Animal Crossing. Jeżeli chodzi o anime, to Osama gustował w shōnenach pokroju Naruto oraz Dragon Ball.

Wiemy, że od produkcji przeznaczonych dla szerszych publiczności, do animowanego hentai jest tylko jeden krok i istnieje możliwość, że bin Laden interesował się również bardziej pikantnymi dziełami. Nie wiemy natomiast, czy wszystkie pliki, znajdujące się na jego komputerze, faktycznie do niego należały. Jeżeli jednak tak, to możemy bezpiecznie stwierdzić, że Osama miał bardzo eklektyczny gust.

Podziel się informacjami na:

2 thoughts on “Osama bin Laden – wielbiciel japońskich animacji?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *