Kilka godzin temu wytwórnia Woollim Entertainment (울림엔터테인먼트) wydała oświadczenie dotyczące odnowienia kontraktów przez INFINITE:

„Witamy, z tej strony Woollim Entertainment.
Na początku pragniemy podziękować wszystkim fanom za wspieranie i kochanie INFINITE . 
Pragniemy wydać oświadczenie w sprawie odnowienia kontraktów przez Infinite. Informujemy, że kontrakt Hoyi (prawdziwe nazwisko: Lee Howon), który spędził z Infinite ostatnie 7 lat, wygasł z dniem 9 czerwca 2017r..
Przepraszamy wszystkich fanów zawsze wspierających Hoyę, za to, że musimy przekazać tak przykrą informację. 
Na początku czerwca, w trakcie negocjacji dotyczących odnowienia kontraktów okazało się, że cele Hoyi i wytwórni nie są zbieżne. Reszta członków zaakceptowała decyzję stron. 
Jednakże w związku z wysoką powagą tejże decyzji postanowiliśmy dać stronom więcej czasu do namysłu. W ostateczności postanowiliśmy zaakceptować stanowisko Lee Howona,stwierdzić wygaśnięcie kontraktu i opuszczenie przez Hoyi zespołu. 
Poza Lee Howonem, pozostali członkowie, tj. Kim Sungkyu, Jang Dongwoo, Nam Woohyun, Lee Sungyeol, L (prawdziwe nazwisko: Kim Myungsoo), Lee Sungjeong odnowili swoje kontrakty. Grupa będzie kontynuowała działalności w szóstkę. Wytwórnia będzie dalej wspierała działalność grupy oraz aktywności indywidualne poszczególnych członków, tak jak odbywało się to dotychczas. 
Infinite będzie dalej ciężko pracować dla swoich kochających i wspierających fanów i powrócą z nową, jeszcze lepszą muzyką. 
Przepraszamy za wydanie tego oświadczenia tak późno. Miało to związek z istotnością tej decyzji. Jesteśmy świadomi jak bardzo stresujący był ten czas dla fanów. 
Mamy nadzieję, że działalność Infinite jako sześcioosobowego zespołu, bez Hoyi, dalej będzie uzyskiwać tak wielkie wsparcie fanów.

Dziękujemy.” 

Po wystawieniu przez wytwórnię powyższego oświadczenia, były (już 🙁 ) członek zespołu Hoya, dodał wpis na swoim Instagramie z przeprosinami i podziękowaniami dla wszystkich fanów i pozostałych członków Infinite:

„Witam wszystkich, tu Hoya. 
Na początku chciałbym Was wszystkich przeprosić za tak zaskakujące i smutne wieści. 
I przede wszystkim chciałbym przeprosić wszystkich zmęczonych czekaniem fanów. 
Chciałem Was wszystkich powiadomić osobiście, ale oficjalne stanowisko ukazało się wcześniej, dlatego, że przez długi czas nie byłem w stanie powiadomić was o tym samodzielnie.
Długo myślałem jak wyrazić to co czuję. 
Na początku chciałbym zwrócić się do Infinite… 
Do Sungkyu-hyung, Dongwoo-hyung, Woohyunnie, Sungyeollie, Myungsoo, Sungjeongie. 
Chciałbym Was jeszcze raz, w tym wpisie, przeprosić i podziękować za wszystko. 
Ja, pełen słabości, chciałbym podziękować Inspirit, że otrzymałem tyle miłości za bycie częścią Infinite. Doskonale to rozumiem. I nigdy tego nie zapomnę. Jestem szczęśliwy, że otrzymałem tak szczerą i ciepłą miłość. 
Dziękuję i przepraszam.
Na końcu chciałbym podziękować Lee Jungyeopowi za to, że stworzył mnie z niczego i doprowadził do miejsca, w którym dzisiaj jestem. 
Poprzez ten list chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom Woollimu.

Będę żyć pokornie i dam z siebie wszystko. 
Jeszcze raz głęboko przepraszam za to co się stało.

Dziękuję za przeczytanie tak długiego listu.”

Niestety jak widać jest to smutna wiadomość dla wszystkich fanów Infinite, ale nie załamujmy się i wspierajmy naszych idoli, nawet w tych trudnych momentach ich działalności. 🙂 

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *