Witajcie!
Misoken przestawia ~ Yuri On Ice – najlepszy romans, który miał być sportówką.
O Yuri On Ice słyszeli wszyscy, seria szturmem zdobyła fandom. Powstały setki fanpage’y, tysiące gadżetów, grafik i doujusinów. Część z was zapewne nie widziała serii i nie zamierza przez cały szum yaoistek, które przechrzciły tytuł na Yaoi on Ice, co błyskawicznie się przyjęło wśród ludu.
Przyznam, sama używałam tego tytułu (do 6 odcinka). Ale oto czas na audycje tematyczną Misokena, na której omówimy tę serię i mam nadzieję, wyjaśnimy wiele mitów z nią związanych. Wspólnie posłuchamy także wspaniałego soundtracku, wraz z openingiem i endingiem, który idealnie zgrywa się z całą serią. Jak zapewne już wiecie, jestem wielką fanką tworu Kubo-sensei i będę się starała wam przybliżyć, choć trochę głębie tej serii. A jest o czym mówić, wszystko od openingu, przez niemal większość scen aż po ending jest nasycone drugim dnem, aluzjami i feelsami, których nieuważny (albo zaślepiony fanserwisem) widz nie zobaczy. Nie wierzycie?
Zapraszamy też męską część słuchaczy, Ken postara się wam Panowie wyjaśnić, że można lubić tą serię i pokochać jej fantastyczny soundtrack.
Wpadnijcie na audycje już w najbliższy poniedziałek [27,02] już od godziny 18:30.
Zapraszamy
Misoken, czyli Misa i Ken

Podziel się informacjami na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *