W najnowszym numerze magazynu Weekly Shonen Jump, wyd. Shueisha pojawiła się zapowiedź 6 nowym mang, które zjawią się między 10 a 16 numerem magazynu. Przeszłoby to pewnie bez większego zainteresowania, gdyby nie fakt, iż autorami nowych pozycji będą weterani, którzy w przeszłości wydawali już swoje komiksy i przyniosły im wielką rozpoznawalność.

W 10 numerze (6 lutego) pojawi się: „Bokutachi wa Benkyō ga Dekinai” (We Can’t Study) autorstwa Taishi Tsutsui. Komiks skupi się na studencie imieniem Yuiga, który przygotowuje się do egzaminów i pewnego dnia spotyka dwie piękne, młode kobiety. W przeszłości Tsutsui rysował mangowy spin-off do mangi „Nisekoi” – „Magical Pâtissier Kosaki-chan” oraz był współautorem do „Steins;Gate: Hiyoku Renri no Sweets Honey”.

W 11 numerze (13 lutego) pojawi się: „U19” (czyta się Under Nineteen) autorstwa Yūji Kimura. Manga skupi się na chłopcach, którzy żyją poniżej zasad panujących w życiu dorosłych. Kimura odpowiadał w przeszłości za „Peach Pluck” oraz „Garden”.

W 12 numerze (20 lutego) pojawi się: „Robo no Ryūgakuki” (A Robot’s Study Abroad Chronicle) autorstwa Hitsuji Kondaira. Autor tego komiksu zwyciężył #10 „Gold Future Cup” w 2015 roku, one-shotem „Genjūi Toteku”. Manga skupi się robocie, który chce żyć w świecie ludzi.

W 13 numerze (27 lutego) pojawi się „Hara Peko no Marie” (Marie the Hungry) autorstwa Ryūhei Tamura. Manga skupi się na chłopcu imieniem Taiga i dziewczynie, która obok niego mieszka i posiada pewien sekret. Tamura w przeszłości odpowiadał za mangę „Beelzebub”.

W 14 numerze (6 marca) pojawi się „Dr. Stone” autorstwa Boichi (ilustracje) oraz Riichirou Inagaki (historia). Manga będzie z gatunku sci-fi. Inagaki (wraz z Yuusuke Murata) odpowiadał za mangę „Eyeshield 21”, zaś Boichi za mangę „Sun-Ken Rock” oraz za jedną z antologicznych historii do serii „Trigun”, „Trigun: Multiple Bullets” oraz spin-off do mangi „Terra Formars”, „Terra Formars Asimov”.

W 16 numerze (18 marca) pojawi się „Robot x Laserbeam” autorstwa Tadatoshi Fujimaki. Manga skupi się na golfiście o pseudonimie „Robot”. Będzie to tzw. sportówka. Autor poprzednio odpowiadał za mangę „Kuroko’s Basketball”.

A może… niebawem pojawi się jakaś nowa manga od autora „Naruto”, „Toriko” lub „Bleacha”?

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *