W ostatnią niedzielę miałem nieopisaną przyjemność wziąć w udział w spotkaniu organizowanym przez fandom Kyuu.pl. Tym razem bawiliśmy się w knajpie Wanilia przy grach planszowych. 
Muszę wam się przyznać, że nie jestem psychofanem takiej formy rozrywki, ale był to jeden z moich przyjemniejszych wieczorów tego roku

Jakiś czas temu zdarzyło mi się narzekać na fandom anime, że dosyć słabo się organizuje i jakoś nie widać tej społeczności. Nie wiem czy zmieniłem się ja, fandom czy po prostu trochę dorosłem… (nie to wydaje się niemożliwe), ale w końcu, przynajmniej u mnie – w okolicach Krakowa – znalazłem całe morze animkowych aktywności.

Na kilka z nich się wybieram, co zapewne zaowocuje audycją już w przyszłym tygodniu. Na razie byłem na planszówkach. Było super! Za tydzień znów się spotykamy. A gdzieś w między czasie czeka mnie jeszcze ognisko. Mam nadzieję, że w waszych okolicach fani mangi i anime też mają okazję się spotkać i to nie tylko na konwentach. Jeśli tak, zostawcie jakiś ślad w komentarzu – chętnie zobaczyłbym jak wygląda to z waszej perspektywy. No i oczywiście śledźcie naszą ramówkę, bo w przyszły poniedziałek (30.07) pojawi się audycja, na której podsumuje tych kilka wakacyjnych spotkań.

Podziel się informacjami na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *