Nim się obejrzeliśmy zleciał nam kolejny czerwcowy tydzień. Co za tym idzie, przybyły nam również nowe utwory kpopowe.

A zatem, już na samym początku tygodnia, czyli 11 czerwca SHINee wydało teledysk do drugiego utworu promującego albumu ”The Story of Light EP.1” ”I Want You”.

Następnego dnia, tj. 12 czerwca były członek HISTORY Nano (Jaeho) wydał teledysk do singla ”Walkin”, promujacy swój trzeci solowy album ‘&’


Również tego samego dnia żeńska grupa Busters powróciły ze słodkim MV do ”Grapes”.


Dwa dni później (14 czerwca) Kim Yong Guk (Longguo) zadebiutował jako solista z teledyskiem do utworu ”Clover”.


Także Red Velvet 14 czerwca oficjalnie opublikowały debiutancką piosenkę ”Cookie Jar”. Utwór pochodzi z pierwszego Japońskiego mini albumu grupy.


Kolejny nowy utwór z tego dnia zawdzięczamy Jay Park’owi, który wydał oficjalny teledysk do ”Soju”. Jak możecie się domyślić z tytułu, singiel opowiada o ulubionej zielonej butelce Korei.


Dzień później, 15 czerwca TWICE udostępniły teledysk do ”I Want You Back”. Utwór jest remake’em Jacksona 5’s „I Want You Back”, który został stworzony specjalnie dla nowej japońskiej komedii romantycznej Sensei’a Kunshu z udziałem Takeuchi’ego Ryomy i Hamabe Minami.

Teledysk jest nakręcony w stylu retro, który jednocześnie wygląda uroczo i wesoło.


Niestety ale to była już ostatnia kpopowa nowość z ubiegłego tygodnia. I jak wam podobają się nowe single i ich teledyski? 🙂

Podziel się informacjami na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *