Może i wielu ceni sobie stabilizację, ale też i pewnie nie byłbym zaangażowany w świat anime tak bardzo, jeżeli nie byłbym pod tym względem trochę inny. Zapraszam was dzisiaj w podróż po planach i marzeniach na najbliższy czas. Oczywiście zmiany w RadioAnime24 też będą, szczególnie tutaj na stronie.
Zresztą Ci, którzy słuchają nas od dawna, wiedzą, że lubimy sprawdzać nowe pomysły!

RadioAnime24 na konwentach

To, że nasza ekipa jeździ na konwenty i pisze dla Was relacje jest oczywiste. Oczywiście będziemy to robić, ale chcielibyśmy poznać Was lepiej i spotkać się z naszymi słuchaczami podczas festiwalów anime.
Stąd pomysł, że będziemy częściej przygotowywać dla Was atracje.
Pamiętacie naszą salę na AsuCon’ie? Mam nadzieję, że Was się spodobała. I myślę, że już wkrótce będę mógł się pochwalić kolejnym konwentem na którym naszych prezeterów można będzie spotkać w roli twórców atrackji.

A już w tym miesiącu możecie spodziewać się naszych relacji z dwóch imprez. Tsuru w Rybniku oraz RemConu w Gdańsku. Obie imprezy odbywają się pod koniec listopada.

Wkrótce fandubbing!

Już sporo czasu minęło od kiedy przygotowaliśmy dla Was ostatni filmik na youtube. Czas to zmienić! Aktualnie pracujemy nad pomysłem fandubbingu w wykonaniu ekipy RadioAnime24.
Zmiany dotkną też naszego Instagrama, na którym mamy nadzieję wkrótce wrzucić parę ciekawych zdjęć.

Zmiany na stronie radia

Wkrótce planujemy przebudowę także naszej strony! Nie bójcie się, dotychczasowe treści nigdzie nie znikną, a słuchanie radia na pewno nie stanie się bardziej skomplikowane.
To co chcielibyśmy zmienić to profil publikowanych przez nas treści. Chcielibyśmy się częściej dzielić z Wami naszymi odczuciami dotyczącymi świata anime i tytułów które właśnie oglądamy. Z drugiej strony nie chcemy już gonić za newsami dotyczącymi anime. Oczywiście jeśli coś nas wyjątkowo zainteresuje na pewno się pojawi, ale wydaje się, że do śledzenia nowości jest wystarczająco wiele miejsc. Stąd zakładką „Newsy” zmieni się wkrótce na „Naszym zdaniem”.

Planujemy także zmianę wyglądu strony. Ale na tę zmianę poczekacie trochę dłużej.

Mam nadzieję, że nasze pomysły Wam się spodobają. A jeśli chcecie coś nam podpowiedzieć, zostawcie swój pomysł w formie komentarza.

Podziel się informacjami na:
error

One thought on “Czasem trzeba spróbować czegoś nowego!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *