overlord_by_asakurashinji-d94w9cx

Na oficjalnej stronie anime „Overlord” pojawiły się daty premier i tytuły dwóch filmów pełnometrażowych osadzonych w świecie light nowelki autorstwa Kugane Maruyama.

Niestety filmy nie będą osadzone w nowej historii, ale będą to tzw. filmy zbiorowe, czyli historia znana z anime. Jednakże zapowiedziano, iż w pierwszym jak i drugim filmie zostaną dodane nowe sceny, których wcześniej nie było oraz za wygląd postaci będzie odpowiadać ilustrator so-bin, który wykonał arty na potrzeby książki.

Dodatkowo, ujawniono wykonawców i tytuły piosenek do tychże kinówek. Do pierwszego filmu, „Overlord: Fushisha no Ō” datowanego na 25 lutego wykona MYTH&ROID z utworem „Crazy Scary Holy Fantasy”. Zaś do drugiego filmu, „Overlord: Shikkoku no Senshi”, premiera 11 marca, odpowiadać będzie OxT z piosenką „Laughter Slaughter”.

Ponadto warto wspomnieć, iż tytuł pierwszego jak i drugiego filmu noszą identyczne nazwy jak pierwszy i drugi tom light nowelki, czyli „Overlord: Fushisha no Ō (Overlord: The Undead King)” oraz „Overlord: Shikkoku no Senshi (Overlord: The Dark Warrior)”.

Adaptacja w postaci anime miało swoją premierę w lipcu 2015 roku w Japonii. Serial liczył tylko 13 odcinków, zaś sama powieść pojawiła się na runku 5 lat wcześniej – sprzedana została w ponad 2,5 mln nakładzie egzemplarzy.

Podziel się informacjami na:
error

One thought on “Anime Overlord z filmami pełnometrażowymi?!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *