Dwa lata temu dane nam było doświadczyć produkcji, którą bezsprzecznie można by określić jako przewidywalną. Jednak czy była ona nudna? Zdaniem moim i wielu tysięcy fanów na całym świecie zdecydowanie nie. „One Punch Man” spotkał się z niezwykle entuzjastycznym odzewem widowni dzięki czemu możemy liczyć na drugi sezon.

Lecz o ile motyw niezwyciężoności głównego bohatera w każdym z odcinków pozostawał niezmienny, o tyle serię czeka zmiana bardziej zakulisowa. W drugim sezonie bowiem zmieni się reżyser oraz studio odpowiadające za animację. Wcześniej byli to odpowiednio Shingo Natsume oraz studio Madhouse. Teraz będą to Chikara Sakura, stojący za „Magimoji Rurumo” oraz niektórymi epizodami „Naruto Shippuuden” oraz studio J.C.Staff, które w swoim dużym dorobku ma między innymi anime „Bakuman”.

Jednak to wszystko jeżeli chodzi o zmiany. Osoby odpowiadające za projekty postaci oraz muzykę wciąż będą pracować nad serią. Seiyuu z pierwszego sezonu również powrócą do swoich ról. Nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera nowego sezonu.

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *