Pierwszy, oryginalny, pełny album muzyczny Kobasolo jest doskonałym odzwierciedleniem jego działalność na platformie YouTube. Osoby śledzące poczynania artysty, odnajdą na krążku znajome głosy wokalistek, występujących gościnnie w wielu produkcjach Kobasolo. Zaś dla tych, którzy z jego twórczością spotykają się po raz pierwszy, album stanowi doskonałe zaproszenie do świata artysty.

Kobasolo pochodzi z Osaki i jest niezależnym twórcą w wielu dziedzinach multimedialnych, skupiając się głównie na warstwie muzycznej. Z pewnością jednak można zauważyć staranność i wyczucie, również w kwestii kompozycji wizualnych za sprawą produkcji wideo dostępnych na jego kanale YT. Platforma ta stanowi również główny punkt w dzieleniu się przez Kobasolo swoją twórczością, już od ponad 9 lat. Przez ten czas udało mu się zdobyć prawie 850 000 subskrybentów, a jego filmy ogółem wyświetlono 377 196 922 razy.

Na swoim kanale przeplata oryginalne utwory wraz z coverami znanych piosenek japońskich artystów, zapraszając często do swoich projektów wokalistki współpracujące z największymi wytwórniami muzycznymi, jak i te niezależne.

Kobasolo tytułuje swój pierwszy album własnym pseudonimem nie bez powodu. Jego pierwszy krążek, rzeczywiście stanowi w pewnym sensie odzwierciedlenie jego dotychczasowej twórczości muzycznej. Dodając do tego fakt, że wraz z KOBASOLO premiere ma jego album coverowy, duet ten jest piękną autobiografią muzyczną artysty.

Album tygodnia_

Zapraszamy w każdy czwartek o gadzinie 20:00 na muzyczną podróż razem z Benkiem, po najnowszych albumach prosto z dalekiego wschodu.

Życzymy miłego słuchana, oglądania i aktywności 🙂
Radio Anime24
Album Tygodnia_
Podziel się informacjami na:

2 thoughts on “Album tygodnia_Kobasolo – KOBASOLO 10.10.2017”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *