Jako, że Aicon 2019 już za pasem, zostawiamy dla was ostatnie informacje od organizatorów i życzymy miłej zabawy w sobotę i niedzielę 🙂


Mimo przeciwności losu, mimo zmiany daty z powodu żałoby narodowej – Aicon 2019 odbywa się w prawie że niezmienionym kształcie. Atrakcje walentynkowe takie jak speed dating nie tracą na aktualności, wszak dokładnie miesiąc po nich odbywa się White Day, dzień, w którym Japończycy odwdzięczają się Japonkom za otrzymane w walentynki czekoladki – i tak oto nasz konwent stał się pierwszą imprezą w konwencji White Day, a na naszych uczestników czekają typowe dla tej daty pianki marshmallow.

Tabelę programową zawierającą wszystkie atrakcje możecie znaleźć tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sL3SV0SlM1G68zITuwGrzMN771njCCA5Q0O3MaDTrf8/edit?usp=sharing

Poza prelekcjami, warsztatami i konkursem cosplay w rybnickim Zespole Szkół Technicznych znajdziecie wystawców z masą ciekawych przedmiotów, gastronomię, fotostudio, karaoke oraz sale z grami planszowymi, konsolowymi, rytmicznymi oraz VR.

Dziękujemy całemu fandomowi za wsparcie i pozytywną energię, które umożliwiły złożenie tego konwentu mimo tak dramatycznego obrotu zdarzeń. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że nie „wysypał” się żaden z gości (a są nimi m.in. wybitni cosplayerzy, aktorzy dubbingowi i topowe osobistości fandomu), żadna sala programowa (w tym m.in. Anime24, Animelogia, The Basement) – ba, nie trzeba było nawet otwierać formularzy zgłoszeniowych helperów ani wystawców. Jesteśmy pełni wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych osób i przepełnieni pozytywną energią, której nam udzielono.

Do zobaczenia na Aiconie!
Podziel się informacjami na:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *