Wydawnictwo Kadokawa, tak jak inne japońskie wydawnictwa nie chce zostać w tyle i ogłasza, iż na łamach magazynu Monthly Comic Dengeki Daioh pojawi się 6 nowych mang na przełomie kwietnia i maja.

Pierwszym komiksem jest manga „To Aru Kagaku no Railgun Gaiden: Astral Body” (A Certain Scientific Railgun Side Story: Astral Body) autorstwa Kōji Nogi, która jest spin-offem do mangi „A Certain Scientific Railgun”, autorstwa deutu: Kazuma Kamachi & Motoi Fuyukawa.

Premierę zapowiedziano na 27 kwietnia.

Drugą pozycją jest manga „Anata no Yūsha (Danna) Uwaki Shitemasu yo” (Your Hero (Husband) is Cheating on You), autorstwa Nutmeg Seijū.

Premiera tego samego dnia co pierwsza pozycja, czyli 27 kwietnia.

Kolejną mangą jest komiks zatytułowany „Oni Futatsu”, autorstwa Akira Fujimatsu. Pojawi się także 27 kwietnia.

Czwartą pozycją jest komiks „Kino no Tabi: The Beautiful World” (Kino’s Journey), za rysunki odpowiadać będzie Sato, zaś za projekt postaci Kouhaku Kuroboshi. Będzie to kolejna adaptacja powieści LN o tym samym tytule autorstwa Keiichi Sigsawa.

Za pierwszą mangową adaptację odpowiadać Iruka Shinomiya. Premiera adaptacji już 27 maja.

Następną mangą jest „Koi no Torikata” (Photographing Love), za którą odpowiadać będzie Kanoka Tana.

Premiera w maju, dokładnie 27 maja.

Ostatnią zapowiedzianą mangą jest „Furidashi no Ochiru” kreski Musshu. Tak jak wcześniejsza propozycja, pojawi się już 27 maja.

Magazyn niestety nie był na tyle łaskawy, by podzielić się jakimiś szerszymi zapowiedziami co do mang, poza lakonicznymi wypowiedziami, dlatego postanowiłem je pominąć, gdyż były zbyt…słabe.

Jeśli znacie mangi, któregoś z wymienionych autorów, podzielcie się nimi w komentarzach, a być może i ja zajrzę do ich „ciekawszych” dzieł, jak i inni użytkownicy

Podziel się informacjami na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *