Asucon XX-lecie: Pierwsze atrakcje i patronat medialny

Zarówno w zeszłym jak i w tym roku wspieramy aktywnie Asucon. Ta impreza odbywająca się od prawie 20 lat w Chorzowie w tym roku obchodzi okrągły jubileusz, więc chcemy was na nią serdecznie zaprosić i przedstawić pierwsze atrakcje, których możecie się spodziewać na konwencie.

⏩  Rozpoczęto pierwszą turę sprzedaży biletów na tegoroczną edycję Festiwalu Kultury Japońskiej Asucon!
Do końca czerwca macie niepowtarzalną okazję zdobyć bilet na Asucon za 40 złotych, ale dla spragnionych pamiątek oraz komfortu przygotowano ofertę specjalną!

W ramach wyjątkowej akredytacji VIP dostępnej do zdobycia za 70 złotych otrzymacie m.in. możliwość noclegu na terenie konwentu już od piątku w wyjątkowym sleeproomie przeznaczonym wyłącznie dla VIPów, a także przeróżne limitowane gadżety, które już po zakończeniu wydarzenia będą przypominać o miło spędzonych chwilach!

Bilety można zdobyć klikając w poniższy odnośnik:
https://asucon.pl/akredytacja/

⏩ Teatr Ognia INFERIS zagości na Asuconie!

Jeżeli jesteście zafascynowani ogniem oraz wysokimi umiejętnościami artystycznymi, ta atrakcja wpisuje się idealnie w wasze oczekiwania!

Inferis Teatr Ognia to zespół fireshow igrający z płomieniami od 2011 roku. Ich specjalnością są widowiskowe pokazy tańca z ogniem, w klimatach rockowych i słowiańskich. Występowali w przeróżnych teledyskach, brali również udział w show Mam Talent, zaś podczas Asuconu rozgrzeją Was ostrym brzmieniem oraz mnóstwem ognistej energii!

To co pokazaliśmy powyżej to zaledwie namiastka atrakcji czekających na was na tegorocznym Asuconie XX-lecie. W najbliższych tygodniach podamy więcej szczegółów odnośnie samej imprezy, na którą serdecznie zapraszamy.
My też tam będziemy!


Zamierzacie wybrać się na tegoroczny Asucon?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *